Zachęcamy do adopcji zwierząt z Azylu dla Psów i Kotów w Tarnowie http://www.azyl-tarnow.pl/, a pochodzących z terenu naszej Gminy.

UWAGA – Azyl nie wydaje psów na łańcuch.

Zachęcamy do adopcji młodej, średniej wielkości suczki, z dużym dystansem do człowieka. W momencie przyjęcia do Azylu miała ok. 1,5 roku. Dobrze sprawdzi się jako stróż posesji, gdyż na widok człowieka ostrzega mocnym szczekaniem. Czeka na cierpliwego i odpowiedzialnego człowieka. Nr ewidencyjny 103/2019.

 

Zachęcamy do adopcji młodej suczki o imieniu Moli. W momencie przyjęcia do Azylu miała ok. 4 lata. Jest średniej wielkości psem o czarnej sierści. Ma dystans do ludzi, ale na co dzień jest radosna i spokojna. Wiemy, że odnajdzie się w nowej rodzinie, która da jej czas, spokój i odpowiednie podejście. Nauczyła się chodzić na smyczy, daje się również głaskać, lecz robi to z uległości.

 

Zachęcamy do adopcji małego, starszego psa. Kiedy trafił do Azylu miał ok. 11 lat. Nie jest do końca oswojony, przy bliższym kontakcie ze strachu może ugryźć. Na co dzień jest spokojny, wycofany. Świetnie się sprawdzi jako stróż swojego pana, gdyż jest świetny do pilnowania terenu. Wiemy, iż przy spokojnym, odpowiednim podejściu, szybko się przekona i zaufa odpowiedzialnemu człowiekowi. Nr ewidencyjny 180/2019.

 

Zachęcamy do adopcji małego i starszego już psa o imieniu Dexter. W momencie przyjęcia do Azylu miał 12 lat. Jest spokojny i często szuka schronienia, bezpieczeństwa w ramionach człowieka.
Gdy dostanie szanse na lepsze życie z pewnością będzie oddanym przyjacielem swojej rodziny. Toleruje obce osoby i psy. Nr ewidencyjny 360/2016.

 

Zachęcamy do adopcji psa o imieniu Misiek. W chwili przyjęcia do Azylu miał ok. 7 lat. Wymaga odpowiedniego podejścia, na jego zaufanie trzeba sobie zasłużyć. Świetnie sprawdzi się jako stróż posesji, gdyż mocno reaguje na obce osoby. Przy odpowiednim podejściu będzie w stanie się otworzyć na nową rodzinę. Nr ewidencyjny 164/2019.

Psy do adopcji z Gminy Wierzchosławice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.